Jak se dnes vydělává

Zdravím všechny. Dnes se s vámi podělím o vydělávání peněz pro studenty. Žádný podvod, žádné poplatky předem ani nic podobného. Stačí něco jednoduchého umět.

Jako student mám hodně času. Dalo by se říct, že přes prázdniny je bezcenný. Zvláště když nemáte peníze 🙂

Říká se, že když něco umíte, tak máte půlku vyděláno. Druhá půlka je ale těžší a to jsou kontakty, anebo zákazníci. Prostě musíte to co umíte někomu prodat. Já umím dělat karikatury. Celkem mi to jde, udělal jsem karikatury snad všem spolužákům a počítá se se mnou při dělání tabla příští rok. Dokonce mají některé moje karikatury i učitelé schované. Což je super a zvedne vám to sebevědomí. Jeden kámoš mi poradil ať je prodávám přes internet. A tady jsem právě narazil na problém jak to prodat.

Nejdřív jsem zkoušel prodávat přes aukro. To nebylo vůbec špatné, ale lidi strašně smlouvali o ceně. Pár zakázek jsem získal to je pravda. Nejlepší byla pro diskuzní fórum. Uživatelé co dosáhli určitý počet příspěvků pak od administrátora dostali kupón, za který si u mě koupili svou karikaturu. Měsíčně jsem si přišel skoro na tisícovku. Ale cena za jednu byla 50 korun.

Další místo kde prodávám je Stomanie. Je to systém kam můžete dát svou nabídku, anebo poptávku, ale cena musí být přesně 100 korun. Není to špatný nápad. Pár karikatur prodám. Na druhou stranu se vyplácí až po tisícovce. Takže si na svou výplatu musím počkat. Alespoň to hned neutratím.

Takže pokud něco umíte a máte spousta volného času tak to zkuste. Je fajn si vydělávat nějaké peníze, když sehnat dneska brigádu není žádná sranda. Na notebooka si sice nevydělám, ale i tak mám víc peněz než moji vrstevníci a to se vyplatí ;o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Jak se dnes vydělává

  1. Excalator napsal:

    no keby si prišiel do http://www.club24.sk tak robotu u nás zoženieš, lebo my hľadáme šikovných mladých ľudí, ale nech sa ti darí

Komentáře nejsou povoleny.