Zahrada = příjemné místo pro relaxaci

Hodláte mít zahradu hlavně pro relaxaci? Tak to se svěřte do rukou společnosti OK ZAHRADY s.r.o. Poskytujeme vám návrhy zahrad na klíč. Co si pod tímto pojmem představit? Spolehněte se na kompletní návrhy zahrad včetně jezírek, trávníků a osvětlení. Rádi vám vytvoříme grafický návrh, který bude přesně podle vašich představ.

Jaký trávník se líbí vám?

Co hledat na každé okrasné zahradě? Přece trávník, který vám bude závidět každý kolemjdoucí. Vyberte si z několika travních koberců. Pakliže preferujete opravdu reprezentativní trávník, doporučujeme vám směs Golf Extra. Díky němu bude váš trávník velmi jemný avšak hustý. U rodinných domků však nejčastěji naleznete směs Park, která je méně náročná.

Nebojte se ani okrasného jezírka

Společnost OK ZAHRADY vám vytváří i přírodní okrasná jezírka, která doladí vzhled zahrady k dokonalosti. Vytváříme jezírka, ve kterých se můžete i koupat, tudíž jsou příjemným osvěžením v letních měsících. V rámci koupacího jezírka zajistíme čerpadla, UVC lampy a filtraci. Samozřejmě vám řekněme, co takové jezírko potřebuje. Tak neváhejte a osvěžte se přímo na zahradě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.