Kamerové systémy

Ochrana majetku i zdraví je čím dál důležitější. Jistě znáte alarmy, nebo mechanické zabezpečení. K těmto základním druhům zabezpečení je ale vhodné doplnit hlídaný objekt také kamerami. díky tomu budete mít neustálý přehled, co se v daném objektu děje. Kvalitní a levné kamerové systémy dokáží zaznamenat každý pohyb ve firmě, doma apod. Díky dlouhému záznamu je pak možné dohledat událost i několik měsíců zpětně.

Obecně je kamer velmi mnoho typů a množství. Některé mají infra přísvit pro dokonalý obraz v naprosté tmě, jiné mají „antivandal“ provedení do rušných prostor apod. Proto je nutné vybírat kamery pro kamerové systémy vždy s odborníkem, který doporučí vhodné parametry všech komponent systému. Jen tak se vyhnete pozdějším potížím a zklamání.

Kamerový systém je jednoduchý na ovládání, přes internet je může ovládat každý, kdo zná adresu. Přístup na IP kamery je chráněn jménem a heslem, takže nikdo nepovolaný se na obraz nedostane. Moderní kamerové systémy dokáží fungovat také na mobilním telefonu, nebo například zasílat emaily při narušení prostoru apod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.