Hubněte s Acai Slim

Máte problémy s váhou a rádi byste zhubli? Přírodní doplněk stravy Acai Slim slouží pro zrychlení metabolismu, pomáhá spalovat tuky a dochází tedy k redukci váhy.

Acai slim obsahuje oproti běžným „pilulkám“ čistě přírodní látky, které na organismus působí přirozeně a Vy můžete v klidu a hlavně zdravě hubnout.

 Magická síla Acai ukrytá v deštných pralesích

Acai je štíhlá palma rostoucí v deštných pralesech Amazonie. Plodem je bobulovité ovoce fialové barvy s velkou peckou. Chuť je podobná čokoládě a vůní připomíná lesní ovoce. Bobule obsahují plno vitamínů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů, kofein a mnoho dalších důležitých látek. Acai slim je také vhodný proti únavě a zlepšuje koncentraci. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy, děti a osoby citlivé na kofein.

Acai slim 90 naleznete v internetovém obchodu Ekoworld.CZ, kde si mimo jiné můžete vybrat z široké nabídky certifikovaných biopotravin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.