Magazín o alkoholech a alkoholických nápojích Alkoholium.cz

Hledáte na internetu informace o alkoholických nápojích? Zajímá vás, jaká je historie vašeho oblíbeného alkoholického nápoje, z čeho se tento nápoj vyrábí a jste zvědaví na mnoho dalších hodnotných informací o tom a tom alkoholu? Pak je pro vás jako stvořený nový internetový magazín o alkoholu, který naleznete na doméně Alkoholium.cz. Za cíl si dáváme rozšířit rozhled pijanů alkoholu o tom, co vlastně pijí.

Co v magazínu najdete?

Své v něm najdou pivaři, milovníci vína, degustéři drahých destilátů i míchači míchaných nápojů. Podobně jsou totiž rozděleny i kategorie magazínu. V sekci nazvané Pivo naleznete články, které se věnují pivní kultuře, historii pití piva i aktuálním informacím ze světa piva. Sekce Víno a likéry je zas určena vinařů a lidem, kteří mají rádi lahodné likéry. O poutavé články o vínu a likérech není v této sekci nouze. Máte-li rádi ostřejší pití, rozhodně nepřehlédněte sekci Destiláty, ve které naleznete články o whisky, vodce, rumu, ginu, tequille, koňaku, pálenkách a dalších víceprocentních alkoholech. Obecné informace týkající se pití alkoholu naleznete v sekci O alkoholu obecně.  Pokud rádi popíjíte a váš záběr pitiva je široký, rovnou se připravte, že budete těkat z článku na článek a ze sekce na sekci.

Komentujte!

Zvědaví jsme obzvláště na vaše, osobní postřehy a zkušenosti s alkoholickými nápoji, o které se s námi můžete podělit v komentářích, které naleznete pod každým článkem. Nestyďte se rozjet diskusi o vašem oblíbeném alkoholu.

Fanděte nám!

Ať už pijete pivo, víno, rum či whisku, budeme rádi, když se stanete fanoušky našeho magazínu o alkoholech všeho druhu. Jedině tak vám totiž neunikne žádný článek o vašem oblíbeném alkoholickém nápoji.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.