Snímače hladiny a uzavírací klapky od společnosti VIVAN

Vlastníte sklad plný zásobníků? Potřebujete měřit jejich hladinu? Tak to se obraťte se na společnost VIVAN z Pardubic. Poskytujeme vám hladinoznaky Mollet, které využijete při plnění nádob, jakou jsou např. cisterny, sila atd. Kam se hodí snímače hladiny? Objednejte si do zemědělství, stavebnictví nebo potravinářství.

Jakou variantu hladinoznaku Mollet sháníte vy?

Pořiďte si např. rotační vrtulkový snímač hladiny. Ten využijete při kontrole sypkého a nelepivého materiálu. K dispozici vám je i tyčový snímač hladiny. Ten se hodí pro měření sypkého materiálu, který dělá násypný kužel. Objednejte si i membránový snímač hladiny. Ten vám dá vždy vědět přesnou hladinu prachového a práškového materiálu.

Materiálu není nikdy nazbyt

Mějte materiál vždy pod kontrolou. To jen díky bezpečnostní uzavírací klapce. Proč jsou uzavírací klapky tak důležité? Chrání materiál před náhlou změnou tlaku a chrání ho i před poškození filtru a zásobníku. Kam instalovat uzavírací klapku? Ta se přidělává na horní víko zásobníku. Její předností je i odolnost vůči teplu v rozmezí od -25°C do 70°C.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.