Vyberte si nejvhodnější plavky pro vaši postavu

I když nemáte možná ideální postavu do plavek, neznamená to, že byste se tohoto kousku oblečení měly vzdát. Najděte si ale plavky, které se pro váš typ postavy nejvíce hodí.

Dámské plavky

Jaký konkrétní oděv si představit, když se řekne „plavky“? Vzhledem k tomu, že plavek je mnoho druhů pro dámy i pány, představy jednotlivých lidí se mohou poněkud lišit. Máme rovněž sportovní plavky, které jsou určená závodní plavání. Pokrývají více těla než jakýkoliv jiný druh plavek. Díky tomu mají menší odpor vody a plavci umožní plavat rychleji.

Dámské plavky mají více druhů plavek než pánské. Dámské plavky dělíme na jednodílné a dvojdílné plavky. Máme však mnohé specifické typy plavek. Jsou jimi tankiny, monokiny, šortkové dvoudílné plavky, minibikiny atd.

A jaké barvy a vzory dámských plavek jsou v módě? Móda přeje veselým barvám s mnohými veselými a nápadnými motivy. Těchto motivů se však vzdejte, máte-li nadváhu. V tom případě by vám tyto motivy ještě nějaké kilogramy přidaly. Pro ženy s nadváhou budou lepší tmavší jednobarevné plavky.

Plavky výprodej

Došla jste k tomu, že je načase zauvažovat nad novými plavkami? Víte, jaké plavky jsou aktuálně v módě či které budou nejlépe sedět vaší postavě. Kde hledat plavky, chcete-li mít maximální možný výběr. Mnohé plavky najdete v našem internetovém obchodu. Prohlédněte si kvalitní fotografie jednotlivých plavek a vyberte si. Nechce se vám za plavky moc utrácet? Nahlédněte do naší kategorie „Plavky výprodej“. Zdejší ceny vás velmi příjemně překvapí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.