Darujte nezapomenutelný zážitek

Vyhlídkové lety CB.cz nabízejí jedinečnou možnost poznat krajinu kolem Českých Budějovic, Lipna, Tábora, Strakonic a Jindřichova Hradce z ptačí perspektivy. Vyhlídkový let letadlem nebo let balonem může být přizpůsoben Vašim požadavkům a vyhlídkový let může být tedy zcela na míru. Nabízíme vyhlídkové lety různé délky, vše je možné si vybrat v naší objednávce. Pokud máte zájem o vyhlídkový let, nabízíme také možnost volby letadla, případně možnosti vzít sebou do letadla přátele, partnera či někoho z rodiny – až dva další lidi.

Vyhlídkové lety probíhají v současné době z letiště Hosín za Českými Budějovicemi a nově vyhlídkový lety může startovat i z letiště Frymburk. Na přání můžeme letět vyhlídkový let letadlem či let balonem z měst Tábor, Jindřichův Hradec nebo Strakonice.

Vyhlídkový let balonem či letadlem

Vyhlídkové lety CB umožňují klientům ovlivnit dráhu pro vyhlídkové lety. Zároveň si můžete vybrat pro Váš vyhlídkový let z pěti různých letadel. A především, vyhlídkové lety letadlem či vyhlídkový let balonem můžete darovat jako dárek pomocí našeho dárkového certifikátu s platností jeden rok. Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem či letadlem můžete snadno objednat na našich internetových stránkách Vyhlídkové lety CB.cz pomocí jednoduchého objednávkového formuláře.

Vyhlídkový let balonem či letadlem můžete zaplatit převodem, platební bránou či hotově na letišti. Cena pro vyhlídkové lety letadlem začíná od 1833 korun. Vyhlídkový let letadlem může trvat od 20 do 60 minut. Let balonem pro tři osoby stojí 12 000 a jako vyhlídkový let trvá zhruba hodinu podle počasí.

Nejen vyhlídkové lety

Zmiňované vyhlídkové lety jsou sice naším hlavním, nikoliv však jediným produktem. Nabízíme také speciální vyhlídkové lety nad Alpy letounem Cessna 206 Soloy s turbovrtulovým motorem. Na takový vyhlídkový let můžete vyrazit ve skupince čtyř nebo pěti lidí. Na vyhlídkové lety nad alpy rovněž vystavíme poukaz (voucher), který můžete věnovat svým blízkým. Mnohem adrenalinovější zážitek než vyhlídkový let balonem či letadlem je pak tandemový seskok z výšky 4 000 metrů nad mořem. I ten mají Vyhlídkové lety CB.cz v nabídce. Těšíme se na vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.