Nejlepší střešní krytina pro Vás

Jaká je nejlepší střešní krytina pro Vás? Váháte, kterou značku pro střešní tašky zvolit, který typ pro Vaše střešní okna vybrat? Váháte kde střešní tašky či střešní okna nakoupit? Když se řekne střešní krytina, my dobře víme, o čem je řeč. Jsme MP stavby CB s.r.o. Sídlíme v ulici Biskupská 1 v Českých Budějovicích. Naše internetové stránky najdete na www.stavebniny-mp.cz.

Střešní tašky a střešní krytiny jedině u nás

Firma MP Stavby CB spol. s r. o. vznikla v roce 2004 a je jednou z nejvýznamnějších stavebních firem v jihočeském kraji. Specializujeme se na střešní tašky, střešní okna a další stavební materiál. Střešní krytina potřebuje péči a tu péči dostanete u nás.

Vzhledem k velmi častým poptávkám týkajících se pouze dodávky stavebního materiálu (často právě střešní krytina) jsme se rozhodli pro vznik e-shopu, kde se budeme snažit těmto poptávkám co nejlépe vyhovět. Střešní tašky i střešní okna tak můžete objednat on-line na webu www.stavebniny-mp.cz.

Sortiment e-shopu jsme volili dle nejčastějších potřeb zákazníků, takže prodáváme zejména střešní tašky, střešní okna, klempířský materiál, tepelné izolace, střešní krytiny pro ploché střechy, sádrokartony, dřevosortiment a doplňky pro střešní systémy bez kterých by se střešní krytina neobešla.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.