Výhodné i luxusní byty České Budějovice

Hledáte-li byty v Českých Budějovicích zpozorněte. Společnost TC Projekt s. r. o. nabízí byty na prodej pro České Budějovice. Luxusní byty České Budějovice v Pasáži Hrnčířka v ulici Bedřicha Smetany.

Byty na prodej České Budějovice

Pasáž Hrnčířka, to jsou aktuálně luxusní byty České Budějovice. Jsme společnost TC Projekt s. r. o. a jsme vlastníci všech bytů, takže se jedná o nejvýhodnější prodej bez realitní kanceláře. Nabízíme na prodej moderní byty v centru Českých Budějovic v několika velikostech od 2 + kk po 4 + kk.

Byty České Budějovice, které Vás uchvátí. Jde o krásné nové byty pro náročné. Luxusní byty v Českých Budějovicích, kde se bude žít v klidu a pohodě. V Pasáží Hrnčířka máme v dvou domech byty na prodej v Českých Budějovicích kousek od historického centra. Jde o atraktivní, moderní a energeticky šetrné bydlení splňující i nejvyšší nároky za přijatelnou cenu.

Poslední volné byty na prodej České Budějovice, Pasáž Hrnčířka. Domy mají čtyři nadzemní podlaží a dvoupodlažní půdní vestavbu, přízemí slouží jako technické zázemí domu. Domy jsou vybaveny výtahy a všechny vstupy jsou bezbariérové.

Byty na prodej České Budějovice? Pasáž Hrnčířka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.