Zdravé hubnutí s výživovým poradcem

Na Internetu lze běžné najít mnoho „zaručených“ způsobů, jak zhubnout. Drtivá většina z nich však způsobuje JOJO efekt a ve výsledku znamená nejen návrat na původní hodnotu, kterou ukazovala ručička váhy, ale i možné zdravotní problémy, stres a frustraci.

Řešením pro všechny, kdo chtějí opravdu zdravě a trvale snížit váhu bez drastických diet je nový koncept zdravého hubnutí pod odborným dohledem nutričního specialisty.

Zapomeňte na diety z magazínů, ušetřete svůj čas a ochraňte zdraví. Přirozené snížení váhy je o něčem jiném než o hladovce. Nedostatek jídla vám sice krátkodobě pomůže „shodit“, ale tělo se bude bránit a po čase se vrátí na původní stav. Je lepší způsob, jak dosáhnout krásného vzhledu a štíhlé linie.
Účinné a trvalé hubnutí funguje jinak.

Koncept zdravého hubnutí s výživovým poradcem, který zaštítil největší český odborník na zdravotní styl RNDr. Petr Fořt, je založen na geniální myšlence individuální péče pro každého klienta. Každý z nás je jiný a má i jiné potřeby. Využijte této univerzální metody a vyplňte žádost o konzultaci s výživovým odborníkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.