Chcete si zahrát poker? Vyzkoušejte hernu Pokerstars!

Máte rádi hru jménem poker, ale nedostanete se do herny nebo jen tak ke hře s kamarády tak často, jak byste chtěli? Nemusíte věšet hlavu. Proto jsou tu online herny, které mohou při nedostatku času skvěle posloužit i těm nejnáročnějším hráčům. Máte zrovna pauzu v práci či mezi semináři ve škole? Stravte ji činností, kterou milujete! Jen se přihlaste a hrajte.

Až si hernu stáhnete a nainstalujete do počítače, vytvoříte si nový účet, na který se budete pokaždé přihlašovat. Je nezbytné všechny kolonky vyplnit pravdivě a taktéž se ujistit, zda jste bezchybně zadali svůj e-mail. Na ten vám totiž poté bude doručen kód, jehož prostřednictvím svůj účet ověříte a aktivujete. V herně Pokerstars není nutné začít hrát hned o hříšné peníze, máte také možnost nejprve si osvěžit pravidla pokeru a veškeré triky při hrách o tzv. herní peníze, tedy nikoli o ty reálné. O ty můžete hrát hned, jak si budete svými schopnostmi jisti.

Díky mobilní aplikaci už můžete nyní hrát i na jakémkoli mobilním zařízení – na smartphonu nebo na tabletu s operačním systémem Android či iOS. Stačí jen aplikaci nainstalovat, přihlásit se na svůj herní účet a užívat si ten perfektní pocit ze hry. Mobilní aplikace je stejně pěkně přehledná jako program, který máte ve svém počítači, disponuje i všemi funkcemi.

Herna Pokerstars se pyšní přívlastkem největší. Ve špičce tu hraje i 200 000 hráčů, z toho i 40 000 je zapojeno do hry o reálné peníze. Skvěle vypilovaný software, pravidelné menší či větší turnaje, rychlá verze hry Zoom Poker, bonusy a benefity pro VIP hráče i nejrůznější speciální akce, to je to, co dělá z Pokerstars nejlákavější online hernu v kyberprostoru. Oželet však musíte live chat, telefonickou podporu a klasický rakeback.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.