Pojištění domácnosti pro byt i dům

Pojištění domácnosti je jednou ze základních pojistek na trhu, kterou byste rozhodně neměli zanedbat. Pokud si toto pojištění sjednáte přes internet, máte navíc i šanci dosáhnout na výhodnější podmínky. Pojistěte si tedy svůj dům, byt, chalupu, chatu i další nemovitosti, které vlastníte, abyste pak v případě nehody nemuseli ničeho litovat.

Současné pojištění domácnosti je vhodné pro všechny, kteří chtějí ochránit svůj vlastní majetek. Vztahuje se například na poškození věcí, úmyslné zničení vandalismem, na živelné katastrofy (povodně, požáry, teď v zimě třeba na zřícení sněhu). Rizik ve vaší domácnosti se tedy vyskytuje celá řada a rozhodně není dobré tato rizika příliš podceňovat.

Před sjednáním pojistky je určitě nutné promyslet, jak vysokou spoluúčastí se chcete na pojištění podílet. Čím nižší je spoluúčast, tím více samozřejmě za pojištění budete měsíčně či ročně odvádět. Počítejte však s tím, že nějaká spoluúčast je u každého pojištění. Spíš je potřeba vhodně promyslet výši pojistné částky, abyste svůj majetek nepodhodnotili. O tom, jak si sjednat pojištění domácnosti, se více dočtete na webu www.pojisteni-domacnosti-nemovitosti.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.