Aktuální televizní program nejen českých, ale také slovenských a zahraničních televizních stanic.

Chcete mít neustále přehled o tom, co právě běží na které televizní stanici? Papírový televizní program vám nevyhovuje a raději byste měli program na velké ploše? Chcete mít dokonalý přehled o všech českých a slovenských televizních stanicích, i o těch zahraničních placených? Pak je pro vás jedinou správnou volbou web tprogram.cz, kde naleznete nejen podrobný přehled televizního programu na aktuální den, ale ještě mnohem víc. Funkcí, které vám práci s tv programem usnadní, je zde skutečně dost.

Co tedy program.cz nabízí? Samozřejmostí je televizní program na aktuální den, a také na celý následující týden. Oproti jiným stránkám zde ale naleznete tv program i zpětně, za předcházející den. To se může hodit, pokud jste den předtím viděli nějaký náhodný pořad, nezapamatovali si jeho název, a chcete si ho zpětně dohledat.

Další velkou výhodou tohoto online programu je to, že máte možnost si každou televizi otevřít jako samostatnou stránku, na které bude její kompletní program předchozího dne, aktuálního dne a na dalších sedm dní dopředu. Nemusíte tedy listovat všemi stanicemi, vyberete si jen tu, která vás momentálně zajímá. A stanic je zde opravdu hodně.

Můžete si vybrat z více než šedesáti různých televizních stanic z Česka, Slovenska i zahraničí. Jsou přehledně rozdělené do kategorií, podle toho, čím se zabývají. Můžete tak bez dlouhého přemýšlení nad jejich názvem na jednom místě uceleně vybírat ze stanic zaměřených na sport, zpravodajství, dokumenty, filmy a další. Takhle přehledně vidíte televize rozdělené ve slideru pro výběr zobrazovaných stanic.

Stalo se vám už někdy, že jste koukali na televizi a říkali si, že byste právě místo na jednom programu vysílaného zpravodajství měli chuť na nějak film či seriál? Přepínat všechny kanály se vám ale nechce. Co tedy s tím? Na tprogram.cz to není žádný problém – jednoduše si zvolíte, že chcete zobrazovat pořady jen toho žánru, o který máte zrovna zájem, a ihned vám vyskočí všechny například seriály, které budou vámi zvolené televize ten den vysílat. Snadno si tedy můžete vybrat, a nemusíte program nijak dlouze studovat.

Zaujal vás někdy nějaký pořad v programu podle názvu, ale po zapnutí jste zjistili, že vás nebaví, a očekávali jste něco jiného? To se vám nestane, pokud budete televizní program sledovat na tomto webu. Při najetí kurzorem myši na název pořadu v programu se vám zobrazí detailní informace o čase vysílání, době trvání, a hlavně jeho obsahu. Hned a bez dalšího zbytečného hledání tedy víte o pořadu vše potřebné, a můžete se rychle rozhodnout, zda ho zapnout, nebo raději volit jiný.

Pokud jste někdy koukali do programu a zaujal vás pořad, ale zjistili jste, že už běží, nejspíš jste už ani neuvažovali o tom, že byste si ho ještě pustili. Na tprogram.cz ale pod právě běžícím pořadem vidíte ukazatel, podle kterého poznáte, kolik už z pořadu uběhlo. Snadno tak zjistíte, jestli je teprve na začátku a ještě se vyplatí ho pustit, nebo jestli už se blíží ke konci.

Místo toho, abyste vyhledávali podle času to, co právě v televizi běží, si na tomhle webu můžete v pravém sloupci ve spodním slideru přehledně zobrazit pod sebou, co kde právě je ve vysílání, a stejně jako v celkovém přehledu programu, i zde je ukazatel průběhu – snadno tedy poznáte, když má už nějaký pořad brzy končit.

Tprogram.cz je ten nejlepší internetový televizní program pro všechny, kteří mají rádi informace o pořadech přehledně srovnané na jednom místě, logicky seřazené, a chtějí mít o aktuálním i budoucím vysílání maximální přehled.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.