Nový objev mezi internetovými magazíny: Tukutuku

Na českou scénu internetových časopisů vstupuje nový online magazín TukuTuku. Blog vychází z žurnalistického směru, jemuž se říká inteligentní lifestyle. Jeho redakce si klade za cíl navrátit termínu lifestyle – životní styl původní pozitivní náplň.

Internetový časopis, který je zdarma, se bude věnovat spíše než bleskovým celebritám, které se proslavily svou tváří či postavou, lidem úspěšným, kteří si své životní postavení vydobyli pílí, talentem a nezměrným zájmem o daný obor. Lidí, jejichž životní dráha poslouží čtenářům magazínu Tukutuku jako inspirace k vlastnímu osobnímu rozvoji.

„Chceme být první volbou všech, kteří se online chtějí dočíst zábavné a přitom inteligentní články,“ uvedla redakce blogu. „Žádné téma pro nás není tabu. Soustředíme se ale na to, co zajímá tu část populace, která se chce něco dozvědět a přitom se i bavit. TukuTuku je brána do světa inteligentního životního stylu.“

Obsah web-zinu tak tvoří převážně články věnující se inspirací k osobnímu rozvoji a kariéře, souboji s prokrastinací či seriálem zápisků o životě na volné noze, byznysu, životnímu stylu, ale i zajímavým novinkám ze světa, kterým se mainstreamová média nepochopitelně vyhnula. A samozřejmě zábavě.

Články do magazínu budou psát např. Leoš Kyša, Eva Hofrichterová, Jan Brychta i mnozí začínající bloggeři.  E-zin je postaven na atraktivním responzívním design, který se přizpůsobuje čtenářům z mobilních zařízení, aktivně komunikuje s čtenáři na sociálních sítích, kde rychle nabírá fanouškovskou základnu.

Název magazínu „Tukutuku“ přitom pochází z maorštiny a znamená „síť“. Redakce tento výraz  v přeneseném smyslu vnímá jako „propojení s informacemi“.

Tedy, nechme se propojit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.