Oční centrum Ziris

Oční potíže nejsou běžnou záležitostí a pokud se s nimi setkáte, je nejvyšší čas jednat. Šedý zákal, krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, to všechno jsou vady, které dnešní moderní technologie umí snadno vyléčit a napravit.

Specializuje se na ně především Ziris oční centrum, které disponuje nejmodernější technologií pro laserové operace očí, a také jedněmi z nejlepších specialistů, kteří oční operace provádějí již mnoho let a na kontě mají tisíce úspěšných operací. Společnost vděčí za své založení dvěma zakladatelům, MUDr. Michalu Zieglerovi a Ing. Janu Zlámalíkovi. Založili ji v roce 2012, když rozšířili dosavadní služby očního oddělení nemocnice ve Vsetíně. Vzniklo tak jedinečné Valašské oční centrum, které dnes nabízí lidem se zrakovými problémy komplexní služby.

 

Znamená to nejen operativní odstraňování šedého zákalu a jiných potíží s očima, ale nejprve odborné posouzení konkrétního problému při vzájemné konzultaci s pacientem a pak samozřejmě i následnou pooperační péči v podobě pravidelných kontrolních vyšetřeních. Při prohlídce a konzultaci je pacientovi navržen vždy nejoptimálnější způsob odstranění daného problému metodou PresbyMax, PRK-No Touch nebo LASIK. Magazín o zraku přináší kompletní informace o těchto metodách, a přesvědčí vás, že ta nejlepší varianta nemusí být vždy nejdražší.

 

Všichni pracovníci očního centra ZIRIS si zakládají na tom, aby jejich přístup k pacientům byl individuální, téměř rodinný a vyznačoval se především profesionalitou a špičkovou kvalitou.

Přispívá k tomu i nejmodernější vybavení v podobě 6D laseru Amaris 750S, který představuje v současnosti naprostý vrchol ve světovém očním oboru. Díky němu je operace pro oko nejméně invazivní, jelikož ovlivňuje menší plochu tkáně oka. Je to dáno nejrychlejším a nejtenčím laserovým paprskem. Pro pacienta není operace žádným stresem, neboť samotný bezbolestný zákrok trvá neuvěřitelných pouhých 15 sekund. Přinese mu vekou úlevu a zkvalitnění života, protože rekonvalescence je velice rychlá, může konečně sundat brýle, nebo je používat pouze na čtení. Právě pro šedý zákal, který je průvodním jevem stárnutí, se laserová operace očí ukázala jako nejvhodnější řešení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.