Jak naložit s elektrickým odpadem?

Odpad dnes patří mezi významná slova. Nejedná se však jen o papír, plasty či směsný odpad, ale i elektroodpad. Ten je dnes důležité nejen třídit, ale i správně zpracovat. V každém elektronickém zařízení se totiž nacházejí různé komponenty, které se v různých letech vyráběli rozličnou cestou.

Pokud se staráte o životní prostředí, obraťte se na společnost ELEKTRO-ODPAD DOHNAL. Zajišťujeme vám výkup elektrošrotu. Samozřejmostí je i jeho další zpracování.

Řekněte stop černým skládkám!

Nechce se vám jet se starým počítačem do nějaké specializované firmy? Je nám jasné, že pro každého je čas drahocenný, a proto děláme vše, abychom vám výkup maximálně zpříjemnili. Přijeďte k nám a dostaňte za recyklaci zaplaceno! Dorazte k nám do Trutnova ještě dnes!

Co se děje s elektrošrotem?

Máte starou elektroniku na vyhození? Leží vám na půdě starý počítač, monitor a další elektrické zboží? Vsaďte na výkup elektromotorů. Jak probíhá recyklace u nás? Splňujeme veškeré platné normy, a tak chráníme živtoní prostředí. Navíc více jak 96 % vykoupeného materiálu přepracujeme na druhotné suroviny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.