Seznamka – příležitost k novým setkáním

Jak sbalit holku přes seznamku?

Přestože dnes na internetu najdeme řadu zajímavých tipů na to, jak sbalit holku, faktem zůstává, že ne každému se to musí vždy podařit. Ať již zkoušíte jakýkoliv trik, rozhodně je vždy potřeba kapka sebevědomí a také kousek odvahy.

Na druhé straně je důležité nenechat se odradit neúspěchem a prostě to zkoušet. Co nevyšlo s jednou, může fungovat u jiné. Stejný způsob některou holku absolutně odradí, zatímco jinou totálně přitahuje.

 

Seznamka: dejte na osvědčené metody!

V pokusech balení holek je na prvním místě vždy seznámení – bez toho to vlastně vůbec nejde. Ne každý má příležitost k novým setkáním, a tak je jednou z běžných alternativ i seznamka. Vůbec nejjednodušší a také nejužívanější možností je seznamka na internetu.

Seznamka má řadu výhod a jednu nevýhodu – tou je anonymita uživatelů a prostor ke smyšleným profilům, nepravdivým informacím a nerelevantním fotkám. Přesto se vyplatí zariskovat. Internetová seznamka je místem, kde se dá velice rychle a pohodlně seznámit, najít holku na krátký románek i dlouhodobý vztah. Již první rande většinou odhalí, jak dalece dotyčná ve svém profilu mluvila pravdu či lhala a jak jsou její fotky realistické. Když on hledá ji, rozhodně absolvuje pár pokusů o kontakt a seznámení, sjedná si s dotyčnými rande a sám si ověří, jaká je realita – nikoliv jenom ta „internetová“.

 

Máme pro vás jednu radu…

Vybrali jste si na seznamce holku? Již máte za sebou pár příjemných chatů a chystáte se na první rande?  Zajímá vás, jak svoji vyvolenou ohromit? Sháníte zaručené rady na to, jak sbalit holku? Jeden osvědčený tip zní: buďte sví!

Pokud vám jde o dlouhodobý vztah, na nic si nehrajte, ani v internetové seznamce, ani na rande při osobním setkání.

Nemusíte odhalit všechny své slabosti na prvním rande, ale důležité je, aby si o vás dotyčná vytvořila reálný obraz. Budete-li ji klamat v tom, kdo jste, časem na to určitě přijde a pro váš vztah to bude znamenat velké ohrožení.

Nemusíte být zrovna krasavec či sebevědomý sympaťák, každá holka má jiný vkus a pokud nezapadáte do hledáčku jedné, může si vás vyhledat holka jiná. Buďte trpěliví, ta pravá se časem určitě objeví!

Příspěvek byl publikován v rubrice Internetové služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.