Nabídky zaměstnání Úřadu práce ČR

Úřad práce ČR je státní instituce, které se mnoho lidí snaží spíše vyhýbat. Je spojena s nezaměstnaností a s vyplácením sociálních dávek, a pro většinu lidí využití jejich služeb představuje pouze nepříjemnou povinnost na cestě k penězům v nouzi. Úřad práce ale může něco nabídnout i těm, kteří u něj nejsou evidováni.

Jednotlivá kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR totiž zveřejňují nabídky zaměstnání, které může využít každý, kdo hledá práci, nezávisle na tom, zda je evidován na úřadu práce či nikoliv. Pokud tedy toužíte po změně zaměstnání nebo jste byli z evidence úřadu práce vyřazeni, můžete kromě klasických pracovních portálů a inzercí využít právě volná pracovní místa jednotlivých úřadů.

Kompletní seznam úřadů práce naleznete samozřejmě na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí, můžete ale využít i přehlednější formu, kterou najdete na internetové adrese uradyprace.flek.cz.

Zde najdete kompletní seznam pracovišť s jejich kontakty a dalšími údaji, stejně tak jako jejich nabídky zaměstnání. Snadno si tak můžete pár kliknutími zobrazit například nabídky úřadu práce v Brně nebo si pomocí hledání vyfiltrovat přímo nabídky z Brna, bez ohledu na to, u jakého pracoviště je volné místo zapsáno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.