Světelná reklama

Tak jako ostatní věci tak i světelná reklama má svoji historii. Dříve byly světelné reklamy vyráběny z nápisů, které svítily. Proto, aby mohly nápisy svítit, se používaly barevné trubice naplněné neonem.

O něco později byly neonové trubice nahrazeny. Světelná reklama svítila za pomocí žárovky a výbojkami. Protože jde doba stále kupředu, i dnes se můžeme setkat s vylepšením světelné reklamy a to je osvícení reklamy za pomocí LED diodami. LED osvětlení je ekonomicky úsporné a má dlouhou životnost. Proto jsou čím dál tím více oblíbené LED osvětlení ne jen pro světelné reklamy, ale běžně v domácnostech, firmách a jiných místech.

Pro výrobu světelné reklamy se také v dnešní době používají LED panely. Zde jsou světla řízeny počítačem, díky kterému je možné vytvářet světelné efekty pohybů, obrazců nebo jiných zajímavých detailů, které dají reklamě originalitu.

Firma ART reklama, která vlastní internetové stránky www.artreklama.cz nabízí zhotovení reklam a to bez ohledu na to, zda jsou světelné nebo nesvětelné. Také si kromě světelné reklamy můžete nechat zhotovit okenní fólie, produktové fotografie, billboardy, bannery, stojany na tiskoviny nebo propagaci, roll-up systémy a mnoho jiných služeb, které naleznete na výše zmíněných internetových stránkách.

Světelné reklamy i například poutače a transparenty nebo některé fototapety, reklamy na autech, reklamy na textilu, vlajce, koberci nebo některé reklamní předměty, …a tak dál, si můžete prohlédnout ve složce GALERIE, kterou naleznete v horní liště webu.

Pro jakékoli dotazy můžete využít některého kontaktu, který jsme zde uvedli. Možností je několik. Je pro Vás připravena telefonní linka s číslem 516 476 118 nebo e-mail: info@artreklama.cz nebo on-line poptávka, kterou naleznete na horní liště a kde můžete napsat jakékoli Vaše dotazy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.