Nakupování zboží z USA nemusí být složité

Nakupovat v USA není tak složité jak by se mohlo zdát, když víte jak na to. Všechno co potřebujete vědět, abyste si mohli objednat zboží z Ameriky, najdete pohromadě a přehledně na nové a aktuální stránce o nakupování zboží z USA. Dozvíte se kde nakupovat a na co si dát pozor, jak fungují daně při nakupování v USA nebo kde si můžete ověřit důvěryhodnost obchodů. Zkrátka jestli vás tato možnost zajímá a chcete ji zkusit nebo o ní třeba jen přemýšlíte, zjistíte spoustu informací, které byste jinak jen obtížně hledali a zjišťovali nebo je vůbec nenašli.

Kromě rad a informací o nakupování je na mé stránce i článek o celém procesu dopravy balíku z USA do ČR. Většina obchodů totiž nezasílá zboží do ČR přímo a tak existuje služba na přeposílání balíků přes americké sklady, kterou sám využívám a podrobně rozebírám jak to všechno funguje. Kromě dopravy zboží z USA do Evropy je důležitou součástí  i doprava v ČR a zejména celní proces, kterým musí všechny zásilky z USA projít, než jsou vypuštěny do oběhu v ČR.

Návody vám poskytnou rady jak se zaregistrovat do USA eshopů, ale i rady a triky, které můžete při nakupování využít a trochu si ho usnadnit. Pro inspiraci co a kde nakoupit je pro vás připraven i seznam USA eshopů a výběr zajímavého zboží.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.