Na dovolenou do Egypta v září? Žádný problém!

Již pouze málo dní zbývá do konce dovolenkové sezóny. Počátkem poloviny září se v mnoha destinacích Evropy objeví liduprázdno a tamní obchodníci začnou pomalu počítat výdělky předešlé sezóny. Hodně z nás se ovšem na dovolenou teprve chystá a pro tyto příležitosti naštěstí existují destinace, kde sezóna dovolené jede stále v plném proudu.

Jednou z takových destinací je i severoafrický Egypt. Plná sezóna zde trvá téměř do listopadu (do Egtypta se dá jezdi po celý rok) a mimo vynikajících all inclusive služeb je v nabídce také spousta výletů, které rozhodně stojí za to. Jmenujme například pyramidy v Gíze, chrámové komplexy Luxor či Karnak, Údolí králů či řeku Nil.

 

Většina tamních hotelů nabízí Last minute Egypt all inclusive zájezdy, které poskytují veškerý komfort pro své návštěvníky. Od stravy a pití po celý den, také řadu doprovodných a animačních programů jak pro děti tak dospělé. Veškeré služby jsou v ceně a tudíž zdarma po celou dobu pobytu.

Jedním z důvodů proč lidé jezdí do Egypta v září jsou last minute zájezdy a tedy nižší ceny hotelů. Luxusní dovolená v 5ti hvězdičkových hotelech s all inclusive službami vás poté vyjde na slušné peníze. Dalším z řady důvodů proč do Egypta v září, ale třeba i v říjnu je stálé a neměnné sluneční počasí.

Vždyť když už se vydáte na těžce vydělanou dovolenou očekáváte alespoň přízeň sluníčka a dobrého počasí. V Evropě je to v poslecních letech trochu risk, ale v Egyptě nikoliv.

Září a říjen je tedy přesně ideální termín na to vybrat si Egypt last minute zájezd.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.