Volkswagen Transporter

Oblíbený užitkový vůz Volkswagen transporter se vyrábí už v páté generaci a první kus sjel z linky v německém Wolfsburgu již v roce 1950. Vyrábí se tedy již 65 let a nic nenaznačuje, že by měl brzy skončit. Jeho oblíbenost je obrovská i kvůli tradici a kvalitě, kterou tento užitkový vůz poskytuje.

Bazar Transportérů

Bazar Volkswagen Transporterů nabízí téměř nové i „archivní“ kousky řady T4. Zajímavé jsou však především téměř nové kousky s nízkým nájezdem, které nabízí téměř stejně kvalitní výbavu jako úplně nové kousky, ale stojí o mnoho méně. Takových je v bazaru většina a je opravdu velký výběr. Všechny jsou ve skvělém stavu připravené k okamžitému odjezdu a používání.

Jiné užitkové vozy

Užitkové vozy jiných značek jsou také hojně zastoupeny. Celkem se na výstavní ploše a v nabídce nachází téměř 200 dodávek a užitkových vozů připravených k prodeji. Pro klidné používání bez problémů nabízíme záruku na technický stav vozu až na 36 měsíců. Podle rozsahu tato záruka může krýt téměř všechny technická části vozidla.

Nabídka je opravdu široká včetně speciálních vozů s nástavbami na míru. V nabídce jsou například karavany, odtahovky, podvozky určené pro kontejnery, nebo nasazení jiných nástaveb. Na vše se můžete podívat v nabídce dodávek a užitkových vozů. Zde najdete vozy s detailními fotografiemi a popisem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.