Co umí a neumí aplikace Nejlevnější Taxi Praha – recenze

Před sedmi měsíci byla v obchodech s aplikacemi Google Play a AppStore zveřejněna aplikace s názvem Nejlevnější Taxi Praha. Jejím cílem je usnadnit cestování po Praze a okolí všem, kteří využívají taxislužeb společnosti Taxi Praha s.r.o. Majitelům mobilních telefonů, tabletů ale i běžných počítačů tak umožňuje objednávat taxi snadno a rychle. Pojďme se podívat na tuto aplikaci podrobněji.

Pro všechny bez rozdílu

Jednou z největších výhod aplikace Nejlevnější Taxi Praha je, že je určená pro všechny mobilní telefony. Klasická aplikace je k dispozici pro zařízení s operačním systémem Apple a Android a to zcela zdarma. Pro všechny ostatní telefony nebo dokonce klasické počítače je k dispozici klasická webová stránka, která funguje jako aplikace. Stačí tak přejít na příslušnou stránku, zadat start i cíl a hned vidíte všechny potřebné údaje:

  • Předpokládanou cestu mezi startem a cílem na mapce.
  • Předběžnou cenu za taxi v korunách
  • Vzdálenost mezi startem a cílem
  • Orientační dobu cesty

Zároveň můžete hned přejít k objednávce nebo si prohlédnout poslední či aktuální jízdy. Nechybí ani předobjednání vozu na vybraný čas.

Pochvalné recenze

Protože Google Play i AppStore umožňují lidem hodnotit stažené aplikace, můžeme se hned podívat, jak na tom Nejlevnější Taxi Praha je. V současnosti převládají pozitivní recenze, které vychvalují především komfort celé služby, sledování přijíždějícího vozu v reálném čase, rychlé přistavení odvozu a celkové vylepšení taxislužeb. Zároveň uživatelé zmiňují, že jim aplikace usnadňuje každodenní život. Vybrané recenze si mimochodem můžete přečíst přímo na stránkách s aplikací.

Další zajímavosti

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.