Javorový sirup – zdravé slazení z Kanady

Žijeme v moderní době. Každodenní stres a celkové zrychlování tempa jsou v těchto dnech běžným jevem u každého produktivního jedince této doby. Ráno se vzbudíte, často nevyspaní a neoddechnutí po noci, kdy jste bez přestání přemýšleli o novém pracovním projektu, dáte si expresní dávku kofeinu s dvěma cukry a bez plnohodnotné snídaně chvátáte na autobus do práce. Oběd buď odbijete levnou (ale mohutnou) bagetou z nejbližší benzínové pumpy anebo pro dnešek vůbec. Je vám na tomto příkladě něco povědomé? Máte to ve vašem životě podobně, nedejbože stejně?

Stresový způsob života zvyšuje nárok na kvalitu stravování. Máme dvě možnosti: Buď se nedostatky v naší životosprávě snažíme suplovat výživovými doplňky, což nemusí být vždycky ke prospěchu věci anebo se snažíme jíst pravidelně, konzumovat dostatek zeleniny, ovoce, vlákniny, tj. generalizovaně řečeno kvalitní a vyváženou stravu, což je pro nás ideální.

Jeden z největších neduhů a taky celkově problémů společnosti je nadměrná konzumace cukrů a to často v kombinaci s jejich nevhodností pro naši výživu. Ve zkratce, lidi konzumují poměrně velké objemy bílého cukru, který je pro náš organizmus škodlivý.

Naše společnost přichází s produktem, který supluje klasický rafinovaný cukr a řádí se ke top-potravinám. Javorový sirup je přírodní sladidlo získávané nejčastěji z mízy javoru cukrového (je ovšem možné ho vyrábět i z mízy jiných druhů javorů). Míza se dá získat z javorů na jaře jejich navrtáváním a zachycováním do pověšených sběrných nádob. Míza je následně zahušťována zahříváním. Javorový sirup se téměř výlučně vyrábí v Severní Americe, kde je javorový sirup využíván jako součást kulturní tradice.

Naše firma ve svém internetovém obchodě nabízí kompletní ucelenou nabídku javorových sirupů z kanadské „Mekky“ javorového sirupu – Quebecu, kde se vyrábí asi 80% veškerého javorového sirupu na světě. V našem portfoliu je možné si najít všechny kategorie sirupu, od Light po Amber, dle kanadské klasifikace javorových sirupů. Naše nabídka zahrnuje největší variaci velikostí obalů, od 250 ml balení až po džbánek o objemu 4 litry. Naše sirupy prodáváme buď ve skleněných láhvích, které jsou ideální jako dárek anebo v praktických plastových džbáncích. V našem sortimentu jsme nezapomněli ani na BIO produkty a v neposlední řadě také speciality, jako javorový cukr anebo javorové bonbóny.

Stačí jenom objednat a vyzkoušet. Ke každé objednávce sladký dárek. Návykovost zaručena!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.