Podlahy Ostrava

Nedávno jsem se přestěhoval za manželkou do Ostravy a po beztarostném bydlení u rodičů, jsem se musel k některým problémům postavit čelem. V minulosti jsem nemusel řešit opravy v bytě, na zahradě o vše se postaral taťka. A teď najednou jsem se nastěhoval do bytu a s manželkou nás čekala celková rekonstrukce bytu. Samozřejmě jako většina z lidí, ani my jsme neměli dostatek peněz, takže jsme si nemohli dovolit všechno udělat od profesionálů.

Protože již máme většinu zrekonstruovanou, tak mohu prohlásit to co dělali odborníci dopadlo dobře, to co jsme se snažili udělat s manželkou sami nedopadlo nejlépe. Jak jsme zmínil v úvodu, tak s řemeslnými prácemi jsem neměl žádné zkušenosti. Takže například opráva omítek pomoci štukováni nedopadla vůbec dobře, ale například nové omítky, které jsme si nechali udělat do dvou místností jsou nádherné. Tím chci říct, raději jsem měl za ten čas co jsem strávil v bytě zajít na brigádu a za peníze z brigády vše svěřit odborníkům. Ušetřilo by mi to nejen čas, tak peníze, ale i  nervy. A hlavně výsledek by byl mnohem mnohem lepší.

 

Broušení parket Ostrava

 

Jeden z firem která nám s rekonstrukcí pomáhala byla firma http://www.vasepodlahy.cz/ U této firmy jsme si  nechali brousit parkety. Musím říct se mi do broušení parket vůbec nechtělo. Parkety máme ve třech místnostech a ve dvou byly kompletně překryty kobercem. Ale nakonec jsme se pro broušení rozhodli a myslím, že výsledek stojí za to.

 

Fotky před a po broušení si můžete prohlédnout na mém fotoalbu.

 

V obýváku jsou parkety ozdobou a určitě je to lepší řešení, než plovoucí, nebo vinylová podlaha, kterou si dnes většina lidí do bytu dává.

 

Vše o broušení a renovaci parket se můžete dovědět zde.

Pokládka koberců Ostrava

Nakonec jsme firmu, která nám brousila parkety vužili i na pokládku koberce do chodby. Šlo o složitější pokládku, do členité chodby, na kterou jsme si s manželkou netroufli. Hlavně ne přechodové lišty, kobercový coklík, různe řezy v koberci. Takže jsme to nechali na

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.