Onlinovka ve stylu Farm Frenzy?

Bavily Vás stejně jako mě online hry typu Farm Frenzy, Youda Farmer a další? Potom neodoláte ani onlinovce Big Farm od studia Goodgame. Spojuje to, co dosud v žádné jiné hře nenajdete. Budujete svoji vlastní farmu, ale přitom se perete o místa v žebříčku a soutěžíte s ostatními online hráči, kterých je již více než milion (a populace stále roste).

Samotné farmaření a prodávání produktů by však nebylo ono bez doprovodných úkolů. Ty jsou s vyšší úrovní vaší farmy náročnější a k jejich splnění budete (bez zlaťáků) potřebovat více času. Můžete se také účastnit soutěží a vyhrávat tak nad ostatními hráči peníze a reputační body, které se vám při budování hospodářství budou opravdu hodit.

Dokážete naplnit očekávání rodiny a vybudovat tu nejlepší farmu široko daleko? Začátek nebude jednoduchý, do rukou se vám dostane zdevastovaná farma po vašem strýčkovi. Pokud však vynaložíte dostatek sil a budete si držet poctivé zaměstnance, úspěch Vás nemine.

Ve hře Goodgame Big Farm máte na výběr vydat se 2 směry. Buďto můžete vytvářet Vaše hospodářství sami bez ničí pomoci, nebo se můžete přidat do spolku farmářů, který nabízí řadu výhod. Dostáváte bonusové zkušenosti při plnění společných úkolů, podílíte se na stavbě různých budov a zúčastňujete se různých soutěží proti okolním spolkům. Nevýhodou je, že byste měli přispívat nějakým obnosem do společného fondu, což Vás může, ale nemusí zpomalit ve vývoji. Kterým cestou se vydáte vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.