Vánoční akce Danfil Jewellery

Vánoce už klepou na dveře, ale shon po vánočních dárcích stále neochabuje. Pokud stále marně přemýšlíte, jakým dárkem potěšit svou milou, pak vás bude zajímat akce, se kterou přichází na trh Danfil Jewellery.

Připravili jsme pro vás 10% slevu na celý nákup! To vzhledem k cenám drahých šperků není vůbec zanedbatelná částka a k její úspoře stačí jen vyplnit jednoduchý formulář. Obratem vám přijde na váš e-mail slevový kód, který můžete při nákupu kdykoliv využít.

Pokud se rozhodnete koupit šperk, jehož cena před slevou přesahuje částku 5000 kč, připojíme k nákupu prémii v podobě stříbrného andílka v hodnotě 500 korun. Jednotlivé andílky najdete i s jejich čísly na našich webových stránkách. Vyberte si svého favorita a uveďte jeho číslo do poznámky v objednávce.

Součástí akce jsou ještě další výhody. Náklady spojené s dopravou zboží, jehož cena přesahuje 2000 korun, hradíme sami. Bezplatné je také dárkové balení v podobě elegantní krabičky a dárkové taštičky v černém provedení, k nimž připojujeme certifikát pravosti kamene. Všechny balíčky jsou navíc pojištěné, takže jsou veškeré obavy zbytečné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Šperky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.