Vánoční půjčky od Supermoney

Děláte si starosti s tím, že vám ještě zbývá koupit nějaký ten dárek pod stromeček, ale vaše peněženka je už skoro prázdná? Pak nezoufejte a půjčete si peníze od Supermoney.

Supermoney nabízí ideální řešení, které pozitivně ovlivní vaši situaci a umožní vám prožít krásné a spokojené Vánoce. Za půjčky u nás neplatíte žádné registrační poplatky a můžete je získat snadno a rychle prostřednictvím internetu (peníze obdržíte nejpozději do 15 minut od schválení). Malé online půjčky od 1000 do 4999 korun poskytujeme i bez ručitele a nyní vám navíc přinášíme výjimečnou vánoční akci na všechny typy půjček!

Akce se vztahuje na prodloužení půjčky, o kterou si zažádáte mezi 19. a 23. prosincem. Pokud jste v těchto dnech půjčku obdrželi a potřebujete ji prodloužit, získáváte automaticky 50 % slevu z poplatku za prodloužení. Ta je vypočítávána z ceníku, který je umístěn na našich webových stránkách, a získá ji ten, jehož žádost o půjčku bude zahrnovat promo kód „vánoční supermoney“. Pozor! Na žádosti o prodloužení půjčky, ve kterých nebude uveden tento kód, se slevová akce nevztahuje.

Půjčete si u nás a nakupujte vesele dál.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.