Do turecka s all inclusive stravováním

Chystáte se letos navštívit Turecko? Doporučujeme sáhnout po all inclusive stravování. Vychutnáte si tak dokonalý relax, který si ta pravá dovolená zaslouží. Turecko je navíc země, která nadchne každého cestovatele. Nejedná se o Afriku, ale více proevpropskou zemi, která je řadě čechů daleko bližší.

Co je Turecko all inclusive?

Dovolená Turecko s all inclusive je typ zájezdu, během něhož máte k dispozici a hlavně v ceně zájezdu tyto služby:

  • snídaně, obědy a večeře
  • Snacky a odpolední svačiny
  • Nealkoholické nápoje místní výroby po celý den zdarma
  • Místní alkoholické nápoje místní výroby včetně koktejlů po celý den zdarma
  • Animační služby pro děti i dospělé

Dalo by se tedy říci, že pokud si zaplatíte all inclusive zájezd, můžete vaši peněženku s klidným srdcem zapomenout doma. Pokud nebudete chtít, nic dalšího totiž platit nemusíte. Doporučujeme jen nějaké kapesné na suvenýry, případně peníze na výlety, pokud se chystáte během vaší dovolené také poznávat kulturu a krásy této země.

Kam se můžete vydat?

Vydat se můžete například do největší turecké destinace – Antalye, historického Bodrumu či nočního Marmarisu. Jedno z nejhezčích letovisek se jmenuje Belek. Pro rodiny s dětmi doporučujeme letovisko Alanya, kde můžete využít akce „Dovolená Turecko dítě zdarma“. Co to znamená? Že vaše dítě s vámi do určitého věku cestuje zadarmo včetně all inclusive služeb.

Do Turecka odlétáme z mnoha destinací. Oblíbená je například dovolená Turecko letecky z Brna, Ostravy, Pardubic či Prahy.

Těšit se můžete na více jak 350 krásných pláží z nichž je většina oceněna modrou vlajkou za čistotu a kvalitu. Také milovníci historie a přírody si přijdou na své. Například v domově horkých pramenů v Pammukkale u města Marmaris.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.