Kde hrát ty nejlepší free-to-play hry?

Různých free-to-play her, neboli her zdarma jste si určitě všimli na mnohých koutech internetu. Velké množství odkazů takových her se zobrazuje na Facebooku s popisky jako „Ta nejlepší hra se vrátila. Hrát zdarma!“ nebo „Dobijte svět v nejlepší strategické hře roku!“ a „Populární hra na mobily přichází na váš prohlížeč zcela zdarma!“. Co když si ale chcete opravdu vybrat tu správnou hru a nestačí vám jen reklamní texty ve dvou větách?

Pokud hledáte web, kde jsou hry přehledně seřazeny do kategorií a jejich výběr záleží na kvalitě titulu, čtete správný článek. Nový web www.doupeher.cz se specializuje na free-to-play hry, neboli hry zdarma. To znamená, že na webu najdete množství her různých žánrů, které pobaví na hodiny, dny, i měsíce, a pokud nechcete, nebude vás to stát ani korunu.

 

Rádi tedy brouzdáte po internetu s cílem najít dobrou hru, u které byste strávili chvíle nudy? Už nejhledejte, pojďte na Doupě her. Na web neustále přibývají nové hry a do budoucna je v plánu i blog, ve kterém se budou nabízené tituly recenzovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.