Pánové pozor na vhodné spodní prádlo

Říkáte si každé ráno, že je naprosto jedno, co za spodní prádlo si vezmete, že to nemá nějaký hlubší význam? Tak to je ale skutečně omyl. Od správného nebo špatného výběru spodní vrstvy se může vyvíjet celý náš den. Ať už v práci nebo ve škole, těžko budeme podávat požadované výkony, když na sobě budeme mít těsné prádlo, které nás pořád škrtí. Jedinci s pár kily navíc moc dobře vědí, o čem je řeč, jelikož někdy není úplně snadné sehnat na sebe nadměrné trenýrky.

Pohodlí po celý den

Pánové je úplně jedno, co děláte, ať už sportujete, pracujete, řídíte nebo třeba jen sedíte doma na gauči a odpočíváte, vždy je potřeba, abyste se při tom cítili pokud možno co nejpohodlněji. A kde jinde s tímhle začít, než při výběru toho správného oblečení, pěkně od základů. Robustnější pánové určitě dají za pravdu, že většina nabízených produktů spodního prádla pro ně není naprosto vyhovující, a tak určitě stojí za to věnovat trochu úsilí a shánět ty vhodné nadrozměrné trenýrky nebo nadrozměrné boxerky.

Udělejte mu radost

Z toho všeho byste si ale měly vzít ponaučení i vy, dámy. Darovat svému milému trenky, ve kterých se pak nebude cítit dobře a ve finále skončí akorát založené ve skříni nebo roztrhané na hadry, to nechce snad žádná z vás. Jakmile se blíží nějaká příležitost, při které byste mohli svého partnera obdarovat, tak si zjistěte jeho míry a pusťte se do hledání, díky kterému získáte ty pravé nadměrné trenky a zároveň pohodlí toho, koho obdarováváte.

Co oči nevidí…

…to přeci nemusíme hnedka jen tak odbývat. Myslíte, že když máte pár kilo navíc, neseženete třeba nadměrné boxerky svého oblíbeného stylu, barvy, materiálu a podobně? Opak je pravdou. Stačí jen věnovat trochu času hledání a určitě se poštěstí. Vždyť přeci Vy nejste ten jediný, kdo Vaše prádlo může vidět, tak proč si nenajít ty pravé nadrozměrné trenky, které budou lahodit oku i ostatním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.