Víkendové pobyty pro dva v ČR

Najít na internetu víkendový pobyt pro dva na poslední chvíli je docela umění. Většina slevových portálů vám nabídne voucher, ale už vám neřekne, zda je v hotelu volno nebo ne. To musíte ověřovat dodatečně a je to pěknej vopruz.

Pokud si zase najdete konkrétní hotel, tak na stránkách mají většinou poptávkový formulář a zase se nic nedozvíte.

A pak je tu riziko při nákupu přes slevové portály s platbou. Koupíte voucher a zaplatíte na účet slevového portálu. Přijedete do hotelu a tam vám oznámí, že slevový portál jim neplatí a že vás tedy neubytují. A nemáte ani ubytování a ani peníze.

Vyzkoušejte BezvaPobyt.cz. Najdete zde víkendové pobyty pro dva ale i wellness pobyty pro dva a i další pobytové balíčky.

A co víc snadno najdete ty, které jsou volné v době, kdy potřebujete!

Navíc zde platíte přímo na účet hotelu, takže nehrozí riziko, že by vaše peníze hotel nedostal. A některé hotely na tomto portálu dokonce umožňují platit až v hotelu. Takže v klidu a rychle zarezervujete, nasednete do auta, dorazíte na recepci a až tam teprve zaplatíte. A může začít vaše víkendová relaxace v některém hotelu v České republice.

Pokud byste si to rozmysleli, máte možnost zde rezervaci i stornovat. U každého pobytu jsou vyznačený storno podmínky a ve většině případů můžete stornovat do dvou dnů před nájezdem zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.