Moderní výuka hovorové angličtiny

Všichni jsme se už setkali s podobným problémem – když nejsme schopni porozumět cizímu jazyku, jsme v dnešní době nahraní. A to platí dvojnásob pro angličtinu. Bez ní se ve světě jen těžko domluvíte, na internetu se ztratíte, manuálům ani jiným textům neporozumíte, počítačovou hru si neužijete… a mohl bych vlastně pokračovat dál a dál.

O to větší problém je, když nemáte prostředky pro studium dalšího jazyka. A to jak peněžní, tak časové. Ne každý si může dovolit navštěvovat jazykovou školu a věnovat se pravidelně aktivnímu studiu. I spousta studentů by mi jistě dala za pravdu, že výuka na školách zase za tolik nestojí – trvá zatraceně dlouho, než se něco pořádného naučíte. Neustálé opakování, vracení se ke staré látce, probírání frází, které ani nemusíte nikdy využít.

Vytvořili jsme tak alternativu. Aplikace ModerníAngličtina se snaží jít na učivo angličtiny trošku jiným směrem než konkurence. Jsme si vědomi, že existuje spousta kvalitních stránek o angličtině. Bohužel mají (podobně jako zmíněné školy) tendence zavalit uživatele učivem, které ve skutečnosti ani nikdy nevyužije. My Vám nabízíme velmi postupné studium, polopatě a v jednoduché formě. Učíte se od nejpoužívanějích frází po ty méně používané, a aplikace Vám postupně vybere vždy tu nejvhodnější větu k procvičení. Neučíme zbytečnosti – naopak výuku přizpůsobujeme především Vám a Vaším schopnostem. Ostatně tak by to mělo vypadat všude, no ne?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.