Vaše osobní vinotéka ať jste kdekoliv

Není u Vás poblíž žádná kvalitní vinotéka? Ať už jste kdekoliv, je pro Vás k dispozici naše on-line vinotéka na internetové adrese www.winelink.cz.

Pouze kvalitní sortiment

Vinotéka Winelink.cz nabízí široký sortiment kvalitních značkových vín od osvědčených dodavatelů. Naše vinotéka se umí o víno postarat a odborně jej doručit aniž by došlo k jeho úhoně. Vinotéka Winelink.cz jako výhradní exkluzivní partner pro vybrané dodavatele nabízí i sortiment, který jinde nenajdete.

Jako jednu ze speciálních služeb nabízí vinotéka Winelink.cz firemní balíčky. Vinotéka pro Vás upraví víno jako reklamní či propagační předmět. Naše vinotéka si svou oblibu vysloužila i díky bohaté nabídce dárkových balení vín. Pro všechny příležitosti nabízí vinotéka Winelink.cz dárkový set ve speciálním balení. Tematická balení vín nabízíme jako jedna vinotéka z mála. Vybraná vína podle zemí, charakteru či příležitosti.

Naše vinotéka Vám neklade žádná množstevní omezení nákupu, jsme tedy vinotéka jako vhodný dodavatel pro vinárny, restaurace i jiné velkoodběratele. Již při nákupu nad 2.500 Kč nabízí naše Vinotéka dopravu zdarma. Vinotéka winelink.cz rovněž umožňuje zakoupit dárkové poukazy pro nákup v našem e-shopu.

Vedle vína má vinotéka v sortimentu i vinné destiláty, různé chuťovky a doplňky jako stojany, skleničky, domácí vinotéka či karafy.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.