Konec světa nebude

Zajímáte se o konec světa, apokalypsu, soudný den, UFO či kruhy v obilí? Všechny tyto věci mohou vypadat jako by měli spojitost a že vše směřuje k tomu, že v roce 2012 nastane konec světa.

Hlásají to především ti, kteří jsou tím unešení a nezajímá je skutečná pravda a fakta, které jsou ověřitelné.
Pokud se totiž podíváme na všechny teorie podobně, můžeme v nich vždy nalézt nějaké klíčové informace, které jsou vytvořeny na základě mylných předpokladů.

Typickým příkladem mohou být Nostradamova proroctví, která si lze vyložit různě a kvůli obtížnému překladu si je můžeme nasadit na nejrůznější scénáře.

Ověřením faktů se můžeme dobrat i k tomu, že kruhy obilí 2012 anebo UFO videa 2012, které různí lidé viděli nejsou vůbec zaviněny činností mimozemské inteligence, ale většinou se dají snadno vysvětlit jednoduchými důkazy.

A nakonec, aby tento článek nebyl až tak krátký přidám jeden vtip

Jednoho dne řekl Praotec May: „Je potřeba vytvořit kalendář“.
Jal se tedy hvězdář tesati do kamene dle svých výpočtů. Tesal týden, tesal druhý. Tesal měsíc, tak dál a dál. Až za půl roku už nemohl dláto ani vidět.
Pak si řekl: „To už přece musí stačit, kalendář na nějakých 5000 oběhů kolem slunce dopředu. Kašlu na to! Dodělám slunovrat a končím. Pak ať si to vytesá zase někdo jiný. On se svět nezboří…“

Václav Kebrdle

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní blogy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.