Často kladné otázky ohledně ready made s.r.o.

Ohledně ready made s.r.o. koluje na internetu mnoho informací, které nemusí být vždy pravdivé. Obvykle se řeší otázky týkající se ceny ready made společností, rizik spojených se zahájením podnikání tímto způsobem, forem předem připravených společností, postupu převodu a výběru prodejce. V tomto článku vám poskytneme základní informace týkající se daných témat a také vás odkážeme na zdroje, které zmíněné otázky řeší do hloubky.

Rizika týkající se ready made s.r.o.

S nákupem jakékoliv společnosti se pojí jistá rizika. V souvislosti s předem připravenými firmami se mnohdy hovoří o nebezpečí skrytého zadlužení. Alarmující zprávy o nebezpečnosti ready made společností se někdy dokonce objevují i ve známých zpravodajských médiích. Je vhodné upozornit na nesmyslnost většiny takových upozornění. Jestliže si ready made společnost zakoupíte od solidního prodejce, který se jejich zakládáním a převáděním zabývá již řadu let, nemáte se prakticky čeho bát. Standardem je zaručení se obchodníka za absolutní čistotu historie nabízené společnosti.

Ceny ready made společností

Předem založené společnosti je možné pořídit v různých cenových relacích, jejichž hladiny se odvíjí od zvolené podnikatelské formy a také od úrovně poskytovaného servisu. Ready made s.r.o. můžete pořídit od asi 16 000 Kč, ready made a.s. od zhruba 50 000 Kč. Cena moderní evropské společnosti (ES) v ready made podobě pak začíná na cca 60 000 Kč.

Výběr prodejce ready made s.r.o.

Čím kvalitnějšího obchodního partnera si pro pořízení ready made společnosti vyberte, tím pro vás bude převod nové firmy komfortnější a bezpečnější. I v tomto oboru platí, že volba dle nejnižší nabízené ceny se v závěru nemusí vždy vyplatit.

Koupě ready made s.r.o. je bezpečným a levným způsobem zahájení nového podnikání. Velice důležité ale je, abyste si zvolili solidního prodejce. Ten před vámi nebude nic skrývat, poskytne vám nadstandardní servis a umožní rychlý převod ready made společnosti do vašeho vlastnictví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.