Pouzdra zkrásní váš telefon

Za poslední dva roky se nebývale rozrostla obliba takzvaných smartphone zařízení. Jedná se o chytré telefony, které jsou vybaveny operačním systémem, umožnujícím instalaci nejrůznějších aplikací a her, obsahují GPS a WIFI modul.

Jelikož na těchto zařízeních je klíčová funkce prohlížení internetu, jsou tyto telefony vybavovány velkými displeji. Ty se po vzoru Iphonu roztáhly přes celou přední část telefonu. Tak velká plocha sebou nese jistá rizika. Největším nebezpečí hrozí, pokud telefon spadne na zem. Je-li pád z větší výšky, většinou to telefon nevydrží a přinejmenším praskne displej. To je vzhledem k cenám za náhradní díly jistě nepříjemná věc. Málokdo si dokáže displej vyměnit sám a proto se do ceny opravy promítá i zásah technika. Kromě pádu přístroje hrozí poškrabání zejména pokud se telefon nosí v kabelce či kapse od kalhot. A jaké je tedy řešení?

Proti pádu a poškrábání nejlépe uchrání pouzdro na mobil. Existuje nespočet barevných motivů, z kterých můžete pouzdro vybírat. Je libo zelená, modrá či růžová barva, motiv slunce, květin či Hello Kiti? Pouzdro na mobil si dnes vybere opravdu každý. Dalším důležitým parametrem při výběru pouzdra je použitý materiál. Kromě tradiční kůže, kterou volí především muži, jsou na výběr pouzdra z textilu, které si zamilují ženy či z neoprénu určená především pro sportovce. A jaké pouzdro na mobil si vyberete vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.