Levné firemní stránky

Zakládáte firmu a chcete internetové stránky? Anebo už internetové stránky máte, ale nevypadají zrovna moc profesionálně? Tak právě Vám by se mohla líbit následující nabídka, která je určena malým a středním firmám!

Udělání stránek na míru od profesionálů nemusí být vždy levná záležitost, navíc ať chcete anebo ne budete potřebovat internetovou doménu a nějaké místo pro své stránky. Většina profesionálních firem se o vše postará, problém ale může nastat v okamžiku kdy se s touto firmou na něčem nepohodnete, najednou zjistíte že doména je napsaná na ně a pokud se znovu neusmíříte tak jste nahraní.

Stále více firem i soukromých osob tak hledá kompromis. Chtějí aby vše měli pod kontrolou a přitom aby jejich internetová prezentace vypadala profesionálně. Pokud si nemohou dovolit vlastního IT odborníka, který se o vše postará, tak nezbývá než sáhnout po firemních stránkách na míru. Představte si situaci, kdy si vyberete jen vzhled stránek, který si vytvoříte z několika částí desítek před-připravených šablon. Vše poskládáte jako skládačku. Vzhledem k nepřebernému množství kombinací se nemusíte bát, že by někdo měl stejné. Výsledek bude vždy vypadat profesionálně protože jsou dodrženy naprosto všechny standarty a nejnovější moderní rozložení prvků, prostě jak od profesionálního webdesignerského studia. Dále jen doplníte texty, fotky či nákresy vašich produktů a vše aktivujete. Během krátké doby bude funkční email, kontaktní formulář a doména. Kdykoliv se něco změní můžete si to sami upravit. Navíc se při nějakém problému můžete obrátit na online podporu, která vaše stránky hlídá 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Stránky jsou navíc optimalizované pro vyhledávače, jejich zdrojový kód je v souladu s celosvětovými standarty a vše je optimalizováno pro desítky prohlížečů ať už na windows, lynux či mac. Vše navíc stojí jen 3 koruny na den.

Myslíte si že nic takového nemůže existovat? Ale ano existuje. Prostě se největší firma v ČR na provoz internetových služeb rozhodla, že vytvoří nástroj, kde si podobně jako v textovém editoru vytvoří své vlastní stránky. Není potřeba nic víc než umět psát a nahrát do systému pár fotek. Pokud toto vše zvládnete tak není co řešit a vyzkoušejte službu inPage. Mimochodem vyzkoušení je naprosto zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Levné firemní stránky

  1. WWW stránky napsal:

    vše je optimalizováno pro desítky prohlížečů ať už na windows, lynux či mac … Myslíte si že nic takového nemůže existovat? >> ee neexistuje … co existuje je Linux, Mac a Windows

Komentáře nejsou povoleny.