Autoradia s DVD

Preferujete-li komfort, stylovost a originálnost, pak pro vás máme série unikátních autoradií s DVD – 2 DIN. Jež jsou vybaveny moderním dotykovým displejem s vysokým rozlišením, kromě toho disponují perfektním navigačním modulem s DVB-T tunerem.

Tyto autorádia s DVD – 2 DIN mají spoustu vychytávek, bez kterých si už život nemůžete představit. Například zde objevíte populární funkci PIP, která vám umožňuje sledování DVD filmových hitů, přitom můžete mít v okně spuštěnou navigaci. Dané okno s obrazem se dá podle potřeby přetáhnout kamkoliv na plochu. Určitě oceníte také uzpůsobení velikosti okna. Za zmínku stojí rovněž moderní funkce podsvícení předních tlačítek, díky které si podle vaši momentální nálady přizpůsobíte barevné sladění interiéru vozu. Mimo jíž zmíněných funkcí se autorádia s DVD – 2 DIN mohou pochlubit důmyslnými prvky, jako je DUAL ZONE, Bluetooth, mute při telefonování, virtual changer, paměť posledních hovorů apod.

I přes jednoduchý design, vskutku tyto produkty vás mile překvapí. Při jízdě v autě si můžete vychutnat fenomenální hudební tvorbu svých oblíbených kapel. Stačí zmáčknout tu správnou funkci a můžete se zaposlouchat do muziky z celého světa.
Pakliže chcete, aby váš vůz byl vybaven tou nejmodernější technikou, potom si pořiďte nějaký model autorádia DVD – 2 DIN. Právě v e-shopu tuningcenter.cz objevíte senzační autorádia za velmi příznivou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.