ČOV

ČOV AT 6 až AT 250. To jsou ČOV, které můžete zakoupit v internetovém obchodě Abplast, naleznete na adrese www.abplast.cz. ČOV patří mezi biologické čistírny, které jsou určeny na čištění odpadních vod.

ČOV jsou označeny číslicemi, které označují počet obyvatel, které budou používat. Čistírny jsou zabudovány v zemi a dokážou odbourat částečně dusík a fosfor.

Článek se zaměří na jeden typ čistírny, kterou můžete v eshopu zakoupit. Čistírna je označena AT 6. V době psaní tohoto článku se prodává za akční cenu, která je ukončena na konci červa roku 2012. Do konce červa můžete čistírnu odpadních vod AT 6 zakoupit za třicet čtyři tisíc osmdesát šest korun a to včetně DPH, která je čtrnáct procent z ceny. Čistírnu naleznete pod katal. Číslem 124536. Ve firmě ji máme skladem, a tak není žádný problém Vám ji dodat v co nejkratší době. Záruka na ČOV AT 6 je dvacet čtyři měsíců od data vašeho zakoupení.

Nyní několik technických popisů. Čistírna AT 6 má rozměr o průměru 1400 x 1800 milimetrů. Ve spodní straně je umístěno nátokové hrdlo, které je ve výšce tisíc tři sta milimetrů. Pro výrobu Čističky AT 6 je použit polypropylen o síle osmi milimetrů. V ceně je zahrnuto dmychadlo s označením EL 60 a vzduchový válec s rozvaděčem. Také je v ceně uzamykatelný kryt, který je vyrobený speciálně na čistírnu s označením AT 6. Kryt má zelené barevné provedení. Cena také zahrnuje vestavěný nástavec o velikosti pětseti milimetrů. V nabídce e-shopu je několik typů čistíren, které můžete použít pro domácí i firemní potřeby. Při výběru ČOV nepřehlédněte to, pro kolik lidí je čistírna určena. Budete – li mít nějaké dotazy nebo přání, využijte kontaktů, které jsme v eshopu www.abplast.cz uvedli a my Vám na ně rádi odpovíme. Při výběru Vám přejeme pevné nervy a z Vámi vybrané čistírny odpadních vod, co nejvíce užitku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.