Cloudová bezpečnostní kamera TP-Link NC200 ochrání domácnost i kancelář

Společnost TP-Link, která se specializuje na produkci síťových zařízení, uvedla bezpečnostní kameru s označením NC200.

S Wi-Fi kamerou určenou především pro domácnosti a menší kanceláře nyní výrobce přichází na český trh. Jde o kameru připojitelnou přes cloud, s jejíž pomocí lze odkudkoliv pohodlně na dálku sledovat, co se děje u vás doma, když jste právě třeba na dovolené, nebo co se například děje v kanceláři mimo pracovní dobu.

Obraz přenášený z kamery NC200 je možné sledovat prostřednictvím mobilní aplikace tpCamera určené jak pro zařízení na platformě Android, tak na smartphonech a tabletech od Apple (s iOS). Streamovaná data naleznou uživatelé kamery také na internetovém portálu tplinkcloud.com. Jakmile zařízení detekuje pohyb, je schopné informovat o tom uživatele prostřednictvím e-mailu. Pokud se v místě pohybuje potenciální pachatel přestupku či trestného činu, pošle vám kamera na e-mail statické snímky s možností až čtyřnásobného přiblížení. Další vítanou funkcí je možnost využití kamery pro druhotný účel – jako bezdrátový opakovač signálu.

Kameru TP-Link NC200 si na českém trhu můžete zakoupit již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.