Pracovní obuv a oděv s vámi odvedou dobrou práci

Dokonce i v práci chceme být dobře oblečeni. Pokud však nemáte takové štěstí, abyste si mohli vzít kostýmek nebo oblek, musíte se spolehnout na pracovní oděvy. Vhodně zvolené pracovní oděvy vám zajistí nejen bezpečí, ale také se v nich budete cítit bezpečně.

Bezpečné pohodlí

Jednou z nejdůležitějších pracovních pomůcek jsou ochranné brýle, boty, helmy a samozřejmě pracovní oděv. Ochrání totiž vaše zdraví před újmou a nehodami. Vybírat můžete střih, barvy i materiál. Spolehněte se i na bezpečnostní prvky jako reflexní proužky, které oblečení dodají viditelnost a vás tak uvidí řidiči na silnici i spolupracovníci v noci. Vybírejte reflexní vesty, bundy, kalhoty a další.

Správný krok k dobré obuvi

Nejen oblečení, ale zejména pracovní obuv je pro správnou práci důležitá. Hlavní je správný výběr. Bota musí odpovídat vašim fyziologickým předpokladům, nesmí tlačit a musí mít prodyšnou podšívku s výbornou absorpcí a desorbcí potu.

Chraňte se před deštěm a zimou

Venku v zimě a za nepříznivého počasí se pracuje nedobře. Potřebujete proto zde skutečně kvalitní oblečení. Vsadit můžete na zateplení a správnou ochranu proti poškození. Oděv by měl být i nepromokavý. Náročné práce si vyžadují také pořízení pracovních oděvů s kožešinovou vložkou a v reflexní variantě, která se bude hodit zejména na stavební práce.

Šik pohodlí

Mezi nejoblíbenější a nejpohodlnější patří pracovní košile a montérky. Nejlepší jsou montérkou kalhoty s laclem, které mají velké kapsy na nářadí a součástky. Často oblíbené bývají také pracovní košile, pohodlné a ve flanelovém materiálu neocenitelné. Svůj outfit můžete navíc doplnit o různé barvy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.