Půjčovna karavanů Karavany Slovácko

Nastává čas prázdnin a dovolených. Slunce začíná hřát a vy si budete moci naplno užít zasloužený odpočinek. Ale také nastává čas se rozhodnout, jak chcete svou rodinnou dovolenou trávit. Zkuste pro tento rok zapomenout na nudné hotely a penziony, a vyzkoušejte si dovolenou v karavanu. Půjčovna karavanů Karavany Slovácku nabízí například nový model nejpopulárnějšího karavanu Knaus Sport 500 FDK.

Cestovat v karavanu, nebo s obytným přívěsem je dobrodružství.

Proč byste si měli zvolit dovolenou v karavanu? Protože je to skvělý způsob, jak spojit dobrodružné stanování s komfortem, který se směle vyrovná standartním hotelům či penziónům. Pokud toužíte po dobrodružství, ale nechcete se vzdát svého pohodlí, jsou obytné přívěsy pro vás ideální řešení. Navíc s karavanem můžete přejíždět z místa na místo a pořád budete mít k dispozici prostor, kde si můžete odpočinout, což oceníte zejména při delších cestách. Karavany nebo obytné přívěsy jsou velice praktické i pro rodiny s dětmi a to i s těmi malými.

Jaký je rozdíl mezi karavanem a obytným přívěsem?

Hlavní a zásadní rozdíl mezi karavanem a obytným přívěsem je ten, že obytný přívěs není motorové vozidlo a je k němu potřeba automobilu, kdežto karavan je automobil a obytný přívěs v jednom, není tedy potřeba žádné tažné síly. Obytný přívěs je praktičtější pro cestovatele, kteří hodně cestují a potřebují auto k převozu mezi jednotlivými památkami. Jednoduše odpojí obytný přívěs v kempu nebo jiném místě nocování a po památkách jezdí v automobilu. Karavan je zase výhodnější na delší cesty a pro lidi, kteří nemají v plánu se někam plahočit, ale chtějí si užít zaslouženého klidu a odpočinku v lůně přírody, ale nechtějí se vzdát svého pohodlí.

Nemáte karavan nebo obytný přívěs? Půjčte si ho.

Pokud nejste majitelem karavanu nebo obytného přívěsu, nezoufejte. Právě pro vás je tu půjčovna karavanů a přívěsů, kde si můžete půjčit karavany i přívěsy různých velikostí i vybavenosti. Podmínkou je pouze řidičský průkaz skupiny B+E. Půjčovna obytných přívěsů a karavanů, má tu výhodu, že se nemusíte vůbec starat o technický stav karavanu či obytného přívěsu, protože zvolíte-li si dobrou půjčovnu, je jejím standardem mít své karavany a obytné přívěsy v dobré kondici a ani vás netrápí problém většiny majitelů karavanů, kam jej na zimu zaparkovat, protože ho po dovolené jednoduše vrátíte.  Půjčovna karavanů se vám také vyplatí v okamžiku, kdy byste si chtěli třeba jednou pořídit váš vlastní karavan, ale váháte, protože netušíte, zda by vás tento způsob cestování naplňoval a hlavně bavil.

Cestování karavanem nebo obytným přívěsem přináší spousty výhod a kladů. Je jenom na vás a vaší představě o ideální dovolené, zda dáte přednost obytnému přívěsu nebo karavanu. Ale nepochybuji, že ať už si zvolíte jakoukoliv variantu ubytování na kolečkách, zažijete na své dovolené mnoho zábavy a dobrodružných okamžiků, ale večer oceníte komfortní ubytování, které vám obytné přívěsy či karavany poskytují.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.