Vizualizace fasád z fotografie

Pustili jste se letos do realizace fasády vašeho domu? Pokud máte alespoň nějaký cit pro estetiku, dojdete do stavu, kdy vaše fantazie pojede naplno a bude generovat různé barevné varianty a jejich kombinace, do toho případné obložení kamenem či dřevem. Určitě vás za chvíli napadne třeba obložení lícovými cihlami. A proč ne? Budete běhat s metrem a vymýšlet jak barevně vyřešit ostění. Budete přemýšlet, jak dům pomocí sladěné fasády opticky zmenšit nebo naopak zvětšit. Svůj názor u kulatého stolu vysloví manžel , manželka, děti, tchán i tchýně.

Je jen otázkou času než někdo vysloví “ Kdybychom to tak mohli vidět namalované !“

Dnešní počítačový svět přináší tuto možnost, aniž by jste brali do rukou pastelky. Všechny vaše nápady je možné zakreslit přímo do fotografie vašeho domu.

Existují on-line návrhové systémy fasád jejich nevýhodou však je že nepracují s fotografií vašeho domu a neumí spousty detailů. V případě složitějších vizualizačních programů je nelogické, aby jste strávili několik týdnů zvládnutím jejich obsluhy. Není důvod. Studia na vizualizaci fasád to udělají za vás. Navíc na základě svých zkušeností doporučí další barevné návrhy. Ceny za takovou službu jsou v porovnání s cenou kompletně realizované fasády přiměřené.

Navíc, pokud realizaci fasády provedete se smluvními partnery ( stavebninami, stavebními firmami, míchárnami barev) dostanete od vizualizaci fasády jako dárek.

Ušetřete se zklamání z barevně a proporčně nesladěné fasády a využijte zkušeností studia www.vizualizacefasad.cz 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.