Caroline band hudba na svatbu

Naše skupina Caroline Band je zkušenou hudební kapelou složenou jen s profesionálních hudebníků. Skupina za sebou mnoho vystoupení na akcích s různým zaměřením.  Hráli jsem jak na velkých hudebních akcích ale i na komorních akcích jako jsou třeba firemní večírky nebo soukromé oslavy. Někteří naši členové jako je třeba Pavel Drešer pravidelně hudebně doprovází naše přední umělce a hudební tělesa. Caroline Band často vystupuje i v zahraničí.

Caroline Band hraje také na svatbách. Těch má skupina odehráno také mnoho. Proto si můžeme dovolit tvrdit, že jsme velmi vyhledávaná hudba na svatbu. Kladné reference na našem webu hovoří za vše a jsme na ně velmi hrdi. Hraní na svatbách patří mezi nejoblíbenější akce u všech členů naší kapely. Všichni členové kapely mají v oblibě specifickou atmosféru svatebních dnů a jako pro každého správného profesionála je i pro ně největší odměnou když se publikum dobře baví.

Náš široký repertoár skladeb vždy uspokojil všechny svatební hosty. V playlistu máme několik desítek šlágrů ze kterých si vybere opravdu každý. Svatebčanům vždy sestavujeme seznam skladeb které budeme hrát podle jejich přání. Některé vybrané skladby si můžete poslechnout na našem webu.

Bez ohledu na to jestli se rozhodnete pro naší kapelu nebo si vyberte jinou doporučujeme věnovat jejímu výběru velkou pozornost. Je nutné si uvědomit, že hudební doprovod bude kulisou po většinu Vašeho svatebního dne. Vážně si myslíte, že tu zajistí jeden hráč na klávesy který se zároveň stará i o zpěv? Proto vybírejte uvážlivě a mějte na na svůj svatební den ty nejhezčí vzpomínky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.