Léto je pryč a přichází období počítačových her

Došli jste k závěru, že máte hodně volného času a nemáte ponětí, jak s ním naložit? Letním dnům je nadobro konec a matka příroda k výpravám do přírody příliš nepřeje. Nevadí, i tak se nabízí pc hry, které vám poskytnou zábavu na nejedno deštivé dopoledne.

Ať už se jedná o placené poítačové hry, či neméně zábvné flashové hry, určitě si užijete hodně zábavy. Digitální zábava se stala kořením života milionů milovníků her na celém světě a nenabízí se ani jeden důvod, proč byste se ji měli vyhýbat. Počítačové hry nejsou pro mimoně. Gamesky mají rádi pařani mužského i ženského pohlaví, každého věku a náboženského vyznání. V digitálním světě si zkrátka všichni najdou to své a také vy obratem vykoumáte, který žánr je pro vás šitý na míru. Jestli nechcete platit za originální počítačové hry, vyzkoušejte browserové hry. Časy, kdy byly browserové hry slabým odvarem klasických počítačových her na CD nebo DVD nosičích, jsou minulostí. I v rámci prohlížeče si máte možnost zapařit perfektní hru, která vám poskytne zábavu na celý den.

Ideálním příkladem je trojice onlinovek, které má na svědomí vývojáři z BIGPOINT.com. Pakliže jste měli za to, že online hry nejsou kvalitní, nebudete věřit svým očím. Moderní grafika, vydařený hudební doprovod a hlavně bezkonkurenční hratelnost. Takhle vypadají moderní browser hry takové, jaké doopravdy jsou. Máte-li rádi taktické hry, sáhněte po fenomenální záležitosti jménem Skyrama. Na postu ředitele letiště budete muset vytvořit mezinárodní dopravní uzel. V opačném případě neuspějete a přenecháte místo na slunci protihráčům.

Velmi oblíbené jsou také hry pro dobrodruhy, jako například Drakensang. Nabruste si meč a oprašte kouzelnou hůlku a zlikvidujte pár zlých bytostí. Ne, ve skutečnosti to nebude tak jednoduché, zlo je mocnější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Trojici uzavřeme výbornou strategií z prostředí oblasti Karibského moře. Piratestorm je hrdlořežská řežba, ze které vzejde jen jeden vítěz. Všechny onlinovky jsou zadarmo a jediné, co musíte podstoupit, je blesková registrace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.