Tipy na účesy pro každou příležitost

Nevíte, jak se učesat na ples, na večírek nebo na rodinnou oslavu či na jinou výjimečnou příležitost? Už vás nebaví každý den nosit ten samý účes? Webové stránky svet-ucesu.cz přinášejí tipy na účesy, které můžete vyzkoušet. Inspiraci zde najdou ženy i muži s krátkými, polodlouhými nebo dlouhými vlasy. Kromě tipů na účesy zde najdete i rady pro péči o své vlasy.

Jestliže se chystáte večer do společnosti, můžete na svých vlasech vyzkoušet drdol, zaplést je do copu nebo je nechat volně rozpuštěné (zde je vynikajícím pomocníkem kulma či žehlička, s níž si hravě zajistíte dokonalý účes). Určitě využijte sponky, pinety nebo čelenky, kterými snadno uchytíte veškeré vlasy na hlavě.

I účesy na každodenní nošení mohou být rafinované. Důležité je, aby nebyly náročné na tvorbu a vydržely pěkné po celý den. Účes by neměl ani nepříjemně tlačit. To pak negativně ovlivňuje pracovní komfort a příliš utažené účesy dokonce škodí zdraví vlasů. Web svet-ucesu.cz má připravené zajímavé tipy a rady. Pravidelně zde vycházejí nové články, které sledují aktuální trendy v oblasti účesů a vlasové péče.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.