Dovolená v karibiku

Karibik, místo zaslíbené. Ráj pro všechny milovníky bílých pláží, posetých jemným pískem, ráj pro milovníky azurově čistého moře, ráj pro milovníky odpočinku a relaxace na úrovni. Karibské ostrovy poskytují svým návštěvníkům neobyčejné podmínky a u těch nejnavštěvovanějších ostrovů se vůbec nemusíte obávat příliš vysokých cen.

Exotické zájezdy na Kubu, do Dominikánské republiky či třeba do Mexika jsou dnes již běžnou záležitostí a netřeba se obávat vysokých nákladů. Vyšší ceny lze očekávat spíše u dovolné na Bahamách, Babadosu, Kostarice nebo některém z menších karibských ostrovů.

Dovolená Kuba patří mezi neoblíbenější karibské destinace. Ostatně, nízké ceny, nadstandardní služby, bílé písečné pláže, teplé karibské podnebí a řada aktivit jsou hlavními lákadly. Druhou oblíbenou a cenově dostupnou lokalitou je Dominikánská republika.

Toužíte-li po trochu exotičtější destinaci v karibiku, potom možná vás možná nadchne nabídka dovolená Jamajka nebo dovolená Mexiko. Zde se totiž nachází pás Cancún, sídlo řady luxusních hotelových resortů, barů a klubů vám poskytne vyjímečný zážitek a především zajistí odpočinek a relaxaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.