SEO články zdarma

Web www.clankovice.cz je určen všem, kteří chtějí zviditelnit svůj web ve výsledcích vyhledávání a zlepšit tak propagaci svých služeb či produktů na internetu. Pojďme se nyní podívat, jak web funguje.

Na tomto webu můžete ZDARMA publikovat jakékoli SEO články, které vám v případě splnění základních obecných podmínek do 24h publikujeme. Hlavní výhodou je, že do vašeho SEO článku můžete vložit až 3 odkazy na svůj web. Tyto odkazy mají vysokou hodnotu, protože jsou obklopeny relevantním textem a působí naprosto přirozeně. Vyhledávač má takovéto odkazy velmi rád, a tudíž mohou mít zásadní vliv na umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Zadávání článků v Článkovicích probíhá velmi rychle a jednoduše. Napíšete článek, vložíte do něj až 3 odkazy na svůj web, vyberete kategorii, která váš článek charakterizuje nejlépe a odešlete žádost o zařazení článku do Článkovic. Na email vám příjde zpráva, ve které stačí kliknout na vygenerovaný odkaz a tím žádost o vložení článku potvrdit. V případě splnění podmínek schávlíme váš článek do 24h od potvrzení vaší žádosti. Vše je ZDARMA!

Chece-li vylepšit pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání pomocí kvalitního budování zpětných odkazů, určitě využijte bezplatné možnosti vložit článek do Článkovic.

Těšíme se na vaše články!

Příspěvek byl publikován v rubrice Internetové služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.